Aylık Arşiv: Haziran 2015

Sultanbeyli Yüzme Havuzu

İstanbul Anadolu Yakası Sultanbeyli yüzme havuzu Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü işletmelerinden bir diğeridir. Sultanbeyli yüzme havuzu yarı olimpik standartlarında profesyonel bir havuzudur. Yetişkin ve çocuklar için yüzme kurslarının yanı sıra bire bir özel yüzme dersleri de verilmektedir. Gençlik Hizmetlerinin verdiği yüzme kursları ile birlikte federe olmuş yüzme kulüpleri de tesis kiralaması yaparak yüzme dersleri vermektedir. Sultanbeyli yüzme havuzu yüzme eğitimleri ... Devamını Oku »

Galatasaray Yüzme Kursu

Sudan korkuyorum, yüzmeye çalıştığım zaman sürekli su yutuyorum bu sorunlarımı kendi başıma halledemiyorum bir yüzme kursuna mı gitsem? Diye düşünüyorsanız. Size Galatasaray Yüzme Kurslarını önerebilirim. Burhan Felek Spor Kompleksi içinde bulunan olimpik kapalı havuzda yüzme öğrenme ve tüm problemlerinizden kurtulmak için bizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Kursumuza geldiğinizde, ücretsiz derslere de katılabilirsiniz. Kursun muhteşem modern dekorasyonu, olağanüstü temiz çalışan kadrosuyla ... Devamını Oku »

Yüzme Kursu İstanbul

İnsan sağlığı için son derece önemli olan spor, belirli dalları ile daha fazla yarar sağlamaktadır. Yüzme sporu da bu anlamda önemli olan dallardan biridir. Bu spor dalını birçok kişi rahatlıkla kullanmakta ve ilerlemesini sağlamaktadır. Yüzme kurslarının insanlara olan faydaları ise özellikle kalp ve damar hastalıkları olan kişiler için yeterli bir yetişme olanağı sağlamaktadır. Yüzme kursu için bulunduğunuz şehirlerde mutlaka bir ... Devamını Oku »