Aylık Arşiv: Eylül 2015

Maltepe Yüzme Havuzu

Ata Yüzme Spor Kulübü İstanbul’da farklı semtlerde yetişkinlere ve çocuklara yüzme kursu özel yüzme dersi faaliyetlerine devam etmektedir. Maltepe yüzme havuzu yetişkin ve çocuk yüzme kursu faaliyetlerini Maltepe yüzme kursu olarak Maltepe yeni faaliyete giren yarı olimpik havuzda sürdürmektedir. Maltepe yüzme kursu yetişkin ve çocuklar için eğitimlerini aylık üyelik şeklinde sürdüren yüzme kulübü yüzme kursu faaliyetlerini yıl boyunca aralıksız olarak ... Devamını Oku »

Ataşehir Yüzme Kursu

İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir yüzme kursu ve özel yüzme dersleri Ataşehir’de bulunan iki farklı tesiste verilmektedir. Ataşehir çocuk yüzme kursu eğitim faaliyetlerimiz Ataşehir Şerifali’deki Anabilim koleji yüzme havuzunda devam etmektedir. Ataşehir’de yetişkinler için sadece bire bir özel yüzme dersleri verilmektedir. Ataşehir Çocuk Yüzme Kursu Ataşehir çocuk yüzme kursu eğitim faaliyetlerimiz Ataşehir Şerifali’deki Anabilim koleji yüzme havuzunda devam etmektedir. Aylık üyelikler ... Devamını Oku »

Ataşehir Özel Yüzme Kursu

Sağlıklı  bir bedene sahip olabilmek ve kaliteli bir yaşam sürdürebilmek için spor vazgeçilmezimiz olmalıdır. Hangi spor olduğu bizim ilgi alanımıza, becerilerimize bağlı olduğu kadar bize ne kadar faydası olduğuna da bağlıdır. Bu durumda da hem eğlenceli hem faydalı bir spor dalı olarak yüzme iyi bir seçenek olabilir. Günümüzde kapalı yüzme havuzlarının ve yüzme kurslarının sayılarının artması da bunun bir göstergesi ... Devamını Oku »