Aylık Arşiv: Eylül 2015

Maltepe Yüzme Havuzu

Ata Yüzme Spor Kulübü İstanbul’da farklı semtlerde yetişkinlere ve çocuklara yüzme kursu özel yüzme dersi faaliyetlerine devam etmektedir. Maltepe yüzme havuzu yetişkin ve çocuk yüzme kursu faaliyetlerini Maltepe yüzme kursu olarak Maltepe yeni faaliyete giren yarı olimpik havuzda sürdürmektedir. Maltepe yüzme kursu yetişkin ve çocuklar için eğitimlerini aylık üyelik şeklinde sürdüren yüzme kulübü yüzme kursu faaliyetlerini yıl boyunca aralıksız olarak ... Devamını Oku »

Ataşehir Yüzme Kursu

Ataşehir Çocuk Yüzme Kursu Ataşehir çocuk yüzme kursu eğitim faaliyetlerimiz Ataşehir Şerifali’deki Anabilim koleji yüzme havuzunda devam etmektedir. Aylık üyelikler şeklinde yapılan Ataşehir çocuk yüzme kursuna katılım hafta da gündür. Çocukların yaşları ve yüzme seviyelerine göre yapılan grup yüzme derslerinde kişi sayısı maksimum beş kişidir. Ataşehir çocuk yüzme kursu çalışmalarımızı yerinde izleyebilir, tesis incelemesi yapabilirsiniz. Mutlaka ön görüşme ve kayıt ... Devamını Oku »

Ataşehir Özel Yüzme Kursu

Sağlıklı  bir bedene sahip olabilmek ve kaliteli bir yaşam sürdürebilmek için spor vazgeçilmezimiz olmalıdır. Hangi spor olduğu bizim ilgi alanımıza, becerilerimize bağlı olduğu kadar bize ne kadar faydası olduğuna da bağlıdır. Bu durumda da hem eğlenceli hem faydalı bir spor dalı olarak yüzme iyi bir seçenek olabilir. Günümüzde kapalı yüzme havuzlarının ve yüzme kurslarının sayılarının artması da bunun bir göstergesi ... Devamını Oku »