Aylık Arşiv: Ocak 2017

Ataşehir Yüzme Kursları

Ataşehir Yüzme Kursları Kişiler için çok sağlıklı olan yüzme sporu sadece yaz aylarında ve tatil bölgelerinde değil yurdun hemen her yerinde ve kış aylarında da rahatlıkla yapılabilmektedir. Bu durum için özellikle Gençlik ve Spor Bakanlığı neredeyse tüm illerde yüzme sporuna destek vermektedir. Sadece devletin yani belediyelerin değil özel şahısların da yüzme salonları ve yüzme kursları vardır. Özellikle çok gelişmiş ve ... Devamını Oku »

Yüzme Sporunun Faydaları

Geçmişten bugüne yüzme sporu en çok tercih edilen sporlar arasındadır. Vücut kondisyonunu artırmaya etkisi, kilo verme konusundaki katkıları, bölgesel zayıflama alanında etkili oluşu, suyun huzur verici etkisi gibi sebeplerle yüzme sporu günden güne talep görmeye devam etmektedir. Yüzme kursu Anadolu Yakasında da çeşitli seçenekler sunmaktadır. Aileler bebeklerinin 2 yaşından itibaren yüzme dersi almaları için çalışmaktadır. Çocuklara yüzme eğitimi dersleri her ... Devamını Oku »

Kaliteli Yüzme Eğitmenleri ile Yüzme Öğrenme

Kaliteli Yüzme Eğitmenleri ile Yüzme Öğrenme Yüzme kursları sayesinde temel yüzme becerilerinin geliştirilmesi amaçlanmaktadır. Yüzme kursumuzda kişilerin yüzme becerilerini geliştirerek ve öğrenci seviyeleri ile yaş durumlarına göre gruplar oluşturup serbest teknikleri kullanarak yüzme eğitimi vermekteyiz. Yüzme kurslarımızda 6-14 yaşı kapsayan çocuk grubumuzun yanı sıra 15 yaş ve üzerini kapsayan yetişkinler için açılan yüzme kurslarımız da bulunmaktadır. Çocuklar ve yetişkinler için ... Devamını Oku »