Ataşehir Yüzme Kursları

Ataşehir Yüzme Kursları

Ataşehir yüzme kursları kayıtlar aylık üyelikler şeklinde yapılmaktadır. Ataşehir yüzme kursu üyelik paketlerini alan kişiler ayda sekiz seans ders görmektedir. Hafta da iki gün birer saat ders görmektedirler. Yüzme kurslarına giden kişiler özel ya da birebir dersler görme imkanı bulabilirler.

Yüzme derslerinde grup olarak katılan kişiler 5 ile 6 kişi olarak ders görme imkanına sahiptir. Yüzme çalışmaları sırasında yüzme bilen kişiler özel yüzme dersi almak isteyen kişiler ve yüzme bilmeyenler gruplara ayrılabilmektedir. Girilmeyen derslerin telafisi yapılmamaktadır. Yüzme kursu faaliyetlerine yıl boyunca aylık üyelikler şeklinde devam etmek ise mümkün.

Her Yaş Grubuna Uygun Yüzme Eğitimi

Yüzme kursuna kayıt yaptırmak için belli bir zaman aralığı bulunmamaktadır. Kurslara kayıt yaptırmadan önce dersler yerinde izlenebilir. Yetişkin yüzme kurslarına katılmak için sağlık tahlilleri istenmektedir. Yüzme kursları derslerinin yapıldığı havuzlar gerekli sterilizasyon işlemlerine tabi tutulmaktadır.

Tam kan tahlili olan hemoğram, tam idrar tahlili, hepatit b testi, ekg, sağlık raporu gibi belgeler kurslara kayıt yaptırmadan önce sağlık sorunları yaşamamak için gerekmektedir. Yüzme kursu üyelerinin girmediği dersler için telafisi yapılmamaktadır.

Özel yüzme derslerine öğrenciler kendileri bireysel olarak gelmektedir. Ataşehir yetişkin yüzme kursunda dersler bay ve bayan karışık olarak karma gruplar halinde yapılmaktadır.

Özel Yüzme Dersi İmkanı Veren Yüzme Kulüpleri

Özel yüzme derslerinde bayan hoca tercihi yapılabilmektedir. Yüzme havuzlarının bakım çalışmaları düzenli periyotlarla, aylık olarak yapılmaktadır. Ataşehir yetişkin yüzme kursu eğitimi almak isteyen kişiler programları araştırırken gidilecek yüzme kursu hakkında genel bilgi edinmeli, verdiği hizmetleri iyi araştırmalıdır. Kursların eğitime verdiği hizmetleri iyi şekilde incelemek gerekmektedir.

Yetişkinlerin yüzme sporunu sevmeleri hem fiziksel hem de sosyal açıdan gelişmelerini sağlamak için yüzme dersleri alanında uzman kişilerce verilmektedir. Su korkusunu yenmek ve çeşitli teknikleri öğrenmek için de yüzme dersleri almak mümkün.

Tesis bünyesinde kulüp üyelerinin ihtiyaçları doğrultusunda en iyi hizmeti sunmak için yüzme havuzu ve spor kompleksi bulunmaktadır. Kesin yüzme garantisi ile kaliteli eğitimden yararlanma imkanı da bulunmaktadır. Eğitimini tamamlamış, yeterlilik arz eden üyeler bireysel de gelebilir.

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*