Ataşehir Yüzme Kursu
Ataşehir Yetişkin ve Çocuklar İçin Yüzme Kursu

Ataşehir Yüzme Kursu

İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir yüzme kursu ve özel yüzme dersleri Ataşehir’de bulunan iki farklı tesiste verilmektedir. Ataşehir çocuk yüzme kursu eğitim faaliyetlerimiz Ataşehir Şerifali’deki Anabilim koleji yüzme havuzunda devam etmektedir. Ataşehir’de yetişkinler için sadece bire bir özel yüzme dersleri verilmektedir.

Ataşehir Çocuk Yüzme Kursu

Ataşehir çocuk yüzme kursu eğitim faaliyetlerimiz Ataşehir Şerifali’deki Anabilim koleji yüzme havuzunda devam etmektedir. Aylık üyelikler şeklinde yapılan Ataşehir çocuk yüzme kursuna katılım hafta da gündür. Çocukların yaşları ve yüzme seviyelerine göre yapılan grup yüzme derslerinde kişi sayısı maksimum beş kişidir. Ataşehir çocuk yüzme kursu çalışmalarımızı yerinde izleyebilir, tesis incelemesi yapabilirsiniz. Mutlaka ön görüşme ve kayıt işlemleri için bize ulaşarak randevu talebinde bulununuz.

Ataşehir Yetişkin Özel Yüzme Kursu

Ataşehir Brandium Avm ‘nin hemen yanında yer alan Silence Otelde yetişkinlere sadece özel yüzme dersi verilmektedir. Silence otel özel yüzme dersi sekiz saat paket program şeklindedir. Her ders süresi maksimum bir buçuk saat sürmektedir. Ataşehir Yetişkinler için özel yüzme dersi çalışma saatleri karşılıklı olarak belirlenmektedir. Ataşehir Silence Otelde özel yüzme dersi almak istiyorsanız mutlaka bize ulaşarak randevu alınız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*