Birebir Ders Alma İmkanı Olan Kurslar

Birebir Ders Alma İmkanı Olan Kurslar

Birebir Ders Alma İmkanı Olan Kurslar

Ataşehir yüzme kursları alanında uzman eğitmen kadrosu ve kaliteli tesisler ile yüzme sporuna olan ilgiyi artırmaktadır. Bu alanda ülkemizi dünya çapında başarılı şekilde temsil edecek sporcular yetiştirilmesi hedeflenmektedir. Ülkemiz dört denize kıyısı olan, dünyadaki en büyük gölleri bünyesinde bulunduran fiziki koşullarıyla yüzme sporu alanında yapılacak olan çalışmalara müsaittir. Yüzme sporu hem manevi hem de fiziki olarak insanlara değer katan spor dallarındandır. Yüzmeyi öğrenmek isteyen, yüzmeyi bilerek havuza gelen, vücut ve kondisyon becerilerini geliştirmek isteyen bireylerin sayısı da oldukça fazladır. Ataşehir yüzme kursu fiyatları minimum şekildedir. Çeşitli büyüklüğe sahip havuzlarda çocuklara ve yetişkinlere özel kurslar ve yüzme dersi faaliyetleri sürdürülmektedir. Yüzme havuzlarında seanslara göre aylık ücretler belirlenmektedir.

Yüzme Kursu Fiyatları Hakkında

Özel dersler zamanı olmayan, grupla ders almak istemeyen kişilere özel ücretlerle ve optimum ücretlerle sunulmaktadır. Yüzme dersleri bay ve bayan grup olarak karma şekilde verilebildiği gibi ayrı ayrı da verilebilmektedir. Aylık üyeliklerde ise kursa katılımlar hafta da iki gün birer saatler şeklinde olmaktadır. Dersler birer saat sürmektedir. Grup dersler 5 6 kişiden oluşmakta, ekip ruhu da geliştirilmeye çalışılmaktadır. Yüzme bilen kişiler kurslara spor yapma amaçlı olarak da katılabilirler. Ataşehir yüzme kursu fiyatları normal standartlarda olup seans sayısına göre belirlenmektedir. Hafta içi ve hafta sonu kurslarına kayıt yaptırmak mümkündür. Sağlıklı bir hayatın başlangıcı için çocuklar yüzme kursuna kayıt yaptırabilmektedir.

Yaş Gruplarına Göre Düzenlenen Yüzme Kursları

Yüzme kurslarında deneyimlere ve yaş gruplarına göre öğrenciler sınıflandırılarak gruplara ayrılmaktadır. Çocuk yüzme kursu eğitim faaliyetleri gruplar halinde yapılmakta Ataşehir yüzme kursu fiyatları cüzi şekilde sunulmaktadır. Çocukların yaş grupları, yüzme seviyeleri göz önünde bulundurularak gruplar organize şekilde ayarlanmaktadır. Çocuk yüzme derslerinde ise yüzme öncesinde ısınma hareketlerinin yapılmasına, eğitmenler eşliğinde çalışılmasına özen gösterilmektedir. Çocuk yüzme dersleri çeşitli aşamalardan oluşmaktadır. Kurslara yeni başlayan çocuklar orta seviyede olanlar ve yüzme bilenler şeklinde gruplar halinde düzenlenebilir. Her yaş grubunun başında bir eğitmen söz konusu olmaktadır. Çocukların yüzme öğrenme süresi çocuklarda değişkenlik göstermektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*