Bizimle Yüzmeye Doğru Bir Şekilde Başlayın

Bizimle Yüzmeye Doğru Bir Şekilde Başlayın

Bizimle Yüzmeye Doğru Bir Şekilde Başlayın

İstanbul’da profesyonel ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla sizlere uzun süredir doğru tekniklerle yüzme öğreten kursumuzun havuzu kendisine aittir. Kursumuzda ki hijyen koşulları son teknoloji ile donatılmış tekniklerle sürekli en üst seviyede tutulmaktadır ve memnuniyetiniz her zaman önceliğimizdir.

Kursumuzda 14 yaş altındaki çocuklara ve 14 yaş üstündeki yetişkinlere özel birebir derslerimiz ve grup derslerimiz bulunmaktadır. Gruplarımızdaki kişi sayısı ve havuz yoğunluğu dikkatli bir şekilde ayarlanmakta olup, eğitmenlerimizin kursiyerlerimiz ile birebir ilgilenebilme imkanı oluşturulmaktadır.

Yüzmeyi Nasıl Öğretiyoruz

Öncelikle yüzmeyi öğrenmeden önce suda doğru bir şekilde durmanızı ve nefes almanızı sağlıyoruz. Eğitimcilerimiz sizlere suda doğru nefes alırken kol ve bacakların senkronize bir şekilde hareket ettirmenizi sağlama dersleri vermektedirler.

Farklı uygulamaları ve hizmetleri bulunan yüzme kursları İstanbul ili içinde çok sayıda olmakla birlikte doğru ve kaliteli kursu bulmak için hizmetlerin ve eğitimcilerin kalitesinden emin olmanızı tavsiye ederiz.

Alanında uzman ve deneyimli olan eğitimcilerimiz kişisel öğrenme becerilerinizi dikkate alarak kişiye özel eğitim programları oluşturmakta ve bu programlar çerçevesinde sizlere yüzmeyi öğretmektedirler.

Yüzmeyi hiçbir kurs belli bir ders saatinde öğretebileceğine garanti veremez. Kişisel farklılıklar, istek ve gösterilen çaba kesin ders saati verilmesine engel teşkil eden faktörlerdir. Sizlere belli derste yüzmeyi garanti eden kurslar çok da gerçekçi bilgiler vermiyor demektir.

Neden Yüzme Spor İle İlgilenilmeli

Her şeyden önce yüzme öğrenmenin üst yaş sınırı olmadığınız göz önünde bulundurmalısınız. İlerleyen yaşlarda ortaya çıkan bazı rahatsızlıkların tedavisine destek olmak ve sağlığın devamlılığını sağlamak için yüzme sporu kesinlikle önerilmektedir.

Farklı teknikler uygulayan yüzme kursları İstanbul başta olmak üzere ülkemizin her yerinde hizmet vermeye devam etmekte olup, yanlış öğrenilen yüzmenin ileride istenmeyen sonuçlara yol açabileceğini dikkate alarak doğru yüzme kursu seçmek için iyi bir araştırma yapmalısınız.

Sağlığınız için yüzme öğrenmeniz ve yüzme sporu ile ilgilenmeniz önerilirken yanlış teknikler sağlığınızı tehdit edebilir. Kursumuzda öncelikle suda doğru nefes alma ve doğru duruş egzersizleri ile dersler başlamaktadır.

14 yaş altı çocuklar için yüzme sporu ile ilgileniyor olmak onların gelişme çağındaki beden ve kas gelişimlerine olumlu katkılarda bulunacaktır. Bireysel başarılar elde etmeye başlayan çocukların özgüven gelişimleri de desteklenmiş olacaktır.

Yüzme Kursumuzdaki Diğer Su Aktiviteleri

Sizlere sunduğumuz hizmetlerimizin arasında yer alan antrenörlük hizmetini elbetteki deneyimi ve sertifikalı antrenörler vermektedir. Yüzme sporu ile profesyonel olarak ilgilenenler için çalışmalarınızı destekleyecek antrenörlük hizmetimiz bulunmaktadır.

Farklı hizmetlere farklı fiyatlarla ulaşabileceğiniz yüzme kursları İstanbul ilinde ve çevresinde çok sayıda bulunmakta olup, kursumuzdaki antrenörlük hizmetinin yanında çocuklarınız için ekstra su aktiviteleri ve su oyunları çalışmaları yer almaktadır.

Kursumuzdaki eğitimcilerimiz Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından verilen eğitimci ve antrenörlük sertifikalarına ve deneyimlerine sahip kişilerden oluşmaktadır. Alanında uzman olan eğitimcilerimizin her yaş grubuna yüzme öğretme deneyimleri de bulunmaktadır.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*