İstanbul Yüzme Kursları

İstanbul gibi bir metropol de yüzme kurslarının çok olması sizi şaşırtmasın. Bu kadar büyük ve kalabalık bir kentte bu çok normaldir, ama tercihlerinizde bazı kuralları ön planda tutmanızı öneriyoruz. Öncelikle gitmeye karar verdiğiniz havuzların bakımlarının rutin olarak yapıldığından emin olmalısınız.

Klorlama sistemi artık rafa kalktı, bunun yerine ozonlama denilen yöntem girdi devreye. Zira klorlama yüzücülerde göz yanmasına ve öksürüğe neden olmaya başladı, aynı zamanda yüzerken oluşan ter ve idrar atıkları klor ile tepkimeye girdiği için suda zararlı madde oluşumları baş gösterdiği için çok zararlı olduğu anlaşıldı.

Bütün dünyanın kullandığı en son teknolojik gelişmelerden biridir ozonlayarak havuzların temizlenmesi. İstanbul yüzme kursları bir çok özelliği birden bünyesinde barındırmak zorundadır.

Bunların önemli olan bir diğer ise ders verecek öğretmenlerin kalitesidir, eğer çocuğunuz yüzme kursuna katılacaksa onunla özel olarak ilgilenilmesini istersiniz, öğretmenin ona yumuşak davranması, önce suya alıştırması ve sudan korkmamayı öğretmesi gerekir.

Bizim havuzlarımızda görev yapan öğretmenlerin tamamı işinde uzman olan yüzme hocalarında oluşmuş kadrolara sahiptir. İstanbul yüzme kursları içinde en başarılı olanlardan biriyiz, disiplinden ödün vermeden yapılan derslerden tam randıman alınmaktadır. Yüzmeye gelenler ve bunu ilerletmeye çalışanlar kısa sürede bu başararak teknik yüzmeye geçmektedirler.

Yetişkinler ve çocuklar için ayrı, ayrı gruplar oluşturarak dersler veriyoruz, çocuk grupları 6-7 kişilik, yetişkin gruplarımız ise 5-6 kişiliktir. İstanbul yüzme kursları bakımından oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir ve bu yelpazede biz de hak ettiğimiz yere ulaştık, bunun gururunu yaşıyoruz.

Havuzlarımız kesinlikle tertemizdir, temiz su deveranımız dikkatli bir şekilde kontrol altında tutulmaktadır. Yüzücüler suya girmeden evvel önce duş almak ve bone giymek zorundadırlar.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*