Kaliteli Yüzme Eğitmenleri ile Yüzme Öğrenme

Kaliteli Yüzme Eğitmenleri ile Yüzme Öğrenme

Kaliteli Yüzme Eğitmenleri ile Yüzme Öğrenme

Yüzme kursları sayesinde temel yüzme becerilerinin geliştirilmesi amaçlanmaktadır. Yüzme kursumuzda kişilerin yüzme becerilerini geliştirerek ve öğrenci seviyeleri ile yaş durumlarına göre gruplar oluşturup serbest teknikleri kullanarak yüzme eğitimi vermekteyiz.

Yüzme kurslarımızda 6-14 yaşı kapsayan çocuk grubumuzun yanı sıra 15 yaş ve üzerini kapsayan yetişkinler için açılan yüzme kurslarımız da bulunmaktadır. Çocuklar ve yetişkinler için yüzme eğitimi veren kursumuzda gruplar 8 ile 12 kişi arasında farklılıklar göstermektedir. Ancak kişilerin talepleri üzerine kişiler 1, 2, 3 ve 4 kişi olmak üzere özel ders alabilmektedir.

Kişilerin talepleri üzerine verilecek yüzme kursu derslerimizde Besyo bölümünden mezun, eğitimli ve çeşitli yüzme karşılaşmalarına katılmış yüzme eğitmenleri çalıştırılmaktadır. Ataşehir yüzme öğrenme kursları aracılığıyla kısa sürede doğru yüzme tekniklerini öğrenebilir ve yüzme seviyenizi her seferinde arttırabilirsiniz.

Yüzme Eğitimi Nasıl Verilmektedir?

Yüzme eğitimi verirken kursiyerlere ilk olarak eğitim havuzunda ders verilmektedir. Eğitim havuzunda eğitim alan kursiyerler daha sonra olimpik yüzme havuzunda yüzme imkanına da sahip olmaktadır.

Eğitim havuzunun sıcaklığı yaz ve kış aylarında 30 derece iken olimpik havuz sıcaklığı 28 derecedir. Yüzme eğitimine başlanmadan önce kursiyerler yaş gruplarına, yüzme seviyelerine ve öğrenme becerilerine göre gruplara ayrılmaktadır. Bu sayede oluşturulan gruplara yönelik uygun eğitimler verilmekte ve kısa sürede yüzme teknikleri öğretilmektedir.

Ataşehir yüzme öğrenme kursları sayesinde yüzme seviyenize uygun bir eğitim alma imkanına sahip olabilirsiniz. Yüzme eğitmenlerimiz tüm yüzme tekniklerini önce uygulamalı olarak göstermekte daha sonra kursiyerlerin teknikleri uygulamasını beklemektedir.

Yüzme Öğretilirken Kullanılan Teknikler Nelerdir?

Yüzme eğitimi veren kursumuzda serbest stil, sırtüstü stil, kurbağa stil ve kelebek stil teknikleri öğretilmektedir. Serbest yüzme stili yüzme stilleri arasında en hızlı olanı olarak gösterilebilir.

Ataşehir yüzme öğrenme kursları sayesinde tüm bu stilleri öğrenme fırsatına sahip olacak ve iyi bir şekilde yüzebileceksiniz. Eğitmenlerimiz yüzme stillerini öğretirken en doğru şekilde uygulamanızı sağlayacak teknikleri sizlere gösterecektir.

Kursumuzda eğitmenlerimiz kişilerin yeteneklerine ve yüzme şekline uygun stilleri öğreterek yüzme eğitimi vermek için çalışmaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*