Size Özel Yüzme Kursu

Size Özel Yüzme Kursu

Size Özel Yüzme Kursu

İstanbul Ataşehir yüzme kursu olarak hizmet verdiğimiz semt olup, kurumumuzun merkezi konumu ve nezih ortamı sizlere özel yüzme kursu hizmetini uzun yıllardır vermektedir. Sektördeki başarılı deneyimlerimiz ve alanında uzman profesyonel eğitimcilerimiz birebir olarak çocuk ve yetişkinlere özel yüzme dersleri vermektedir.

5-14 yaş çocuklar için ve 14 yaş üzeri yetişkinler için yüzme dersleri kişiye özel programlar hazırlanarak uygulanmaktadır. Her bireyin suda durma becerisi ve öğrenme kabiliyeti takip edilerek ona uygun eğitim programı hazırlanmaktadır.

Eğitimcilerimiz Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından verilen eğitimcilik yapabilme sertifikasına sahip donanımlı kişilerdir. Kişinin yaşına, vücut durumuna, sudaki durumuna özel ve her kişiye farklı olan eğitim programlarımızda, kısa sürede teknik anlamda yüzme öğretmek amaçlanmaktadır.

Kursumuzun Ayrıcalıklı Hizmetleri

Yaş ilerledikçe suda durma becerisi azalmakta, zamanla su fobisi ortaya çıkmaktadır. Bu durum nadir olmakla birlikte daha küçük yaşlarda da ortaya çıkmaktadır. Kurumumuzda yüzme tekniklerine geçilmeden var ise su fobisinin ortadan kalkması için uygulamalı psikolojik destek sağlanmaktadır.

Suda duruş becerisi kazanıldıktan sonra, suda doğru nefes alma, suda vücut koordinasyonunun kontrolü gibi temel bilgilerin öğretilmesi aşamasına geçilmektedir. Temel olan bu bilgiler başarılı bir şekilde öğrenildikten sonra yüzme tekniklerinin öğrenilmesi çok kısa bir süre almakta ve başarılı bir öğrenme söz konusu olmaktadır.

Kursumuz Ataşehir yüzme kursu olarak uzun yıllardır kendi yerinde sizlere yüzme öğreten profesyonel bir ekip ile çalışarak başarılı ve ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır. Memnuniyetinizin ve sağlığınızın ön planda tutulduğu kursumuzun tüm alanlarını gezebilir, eğitimcilerimizin yeterlilik sertifikaları ve mesleki başarıları ile ilgili bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Kursumuzda Öğretilen Teknikler

Suda durmanın, suda doğru nefes almanın ve vücudu kontrol edebilmenin doğru bir şekilde yapılmasından sonra eğitimcilerimiz sizlere, bacak çırpma, kulaç atma, dönme gibi başlangıç tekniklerini öğretmektedir.

Başlangıç yüzme tekniklerinin ardından serbest yüzme, kurbağalama, sırtüstü ve kelebek yüzme teknikleri sırasıyla öğretilmektedir. Kurumumuz Ataşehir yüzme kursu olarak yüzmeyi öğretmeden önce başarılı bir temel oluşturma ile kalıcı bir şekilde yüzme tekniklerinin öğretilmesini hedefleyen eğitim programlarını uygulamaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*