Sultanbeyli Yüzme Havuzu

İstanbul Anadolu Yakası Sultanbeyli yüzme havuzu Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü işletmelerinden bir diğeridir. Sultanbeyli yüzme havuzu yarı olimpik standartlarında profesyonel bir havuzudur. Yetişkin ve çocuklar için yüzme kurslarının yanı sıra bire bir özel yüzme dersleri de verilmektedir. Gençlik Hizmetlerinin verdiği yüzme kursları ile birlikte federe olmuş yüzme kulüpleri de tesis kiralaması yaparak yüzme dersleri vermektedir.

Sultanbeyli yüzme havuzu yüzme eğitimleri için havuz kullanımı için çocuklardan aşı karnesi fotokopisi, yetişkin bireyler içinde tam idrar tahlili yaptırmanız gerekmektedir. Sultanbeyli yüzme havuzunda yüzme eğitimi almadan önce yüzme derslerini yerinde izleyebilir, tesis incelemesi yapabilirsiniz.

Sultanbeyli çocuk yüzme kursu faaliyet programı haftada iki gündür. Her ders süresi bir saat sürmektedir. Çocukların yaş kategorilerine göre yüzme eğitimleri verilmektedir. Sultanbeyli yüzme kursunda çocuk yüzme programı üç basamaktan oluşmaktadır. Yaş kategorilerine göre başlangıç seviyesi, orta seviye ve yüzme bilenlerden oluşmaktadır. Yüzme bilenler spor amaçlı ve stil geliştirmeye yönelik çalışmalardır.

Sultanbeyli yetişkin yüzme kursu faaliyetleri ise hafta da iki gündür. Her ders süresi bir saat olarak belirlenmiştir. Sultanbeyli yüzme havuzu yüzme kurslarında faaliyetler bay – bayan ayrı saatlerde yüzme dersleri almaktadırlar.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*