Yakacık Yüzme Havuzu

Yakacık Yüzme Havuzu

Ata Yüzme Spor Kulübü Kartal Yakacık yüzme havuzunda yetişkinlere ve çocuklara yüzme derslerine devam eden profesyonel yüzme okuludur. Yetişkin ve çocuklar için verilen yüzme dersleri aylık üyelikler şeklindedir. Derslere katılım hafta da iki gündür. Yetişkin ve çocuk yüzme dersleri maksimum 5 yada 6 kişi ile yapılmaktadır. Aylık üyelikler sekiz seanstan oluşmaktadır.

Yakacık yüzme havuzu eğitimleri üç basamaktan oluşmaktadır. Kursa yeni başlayanlar, orta seviyede olanlar ve yüzme bilenler şeklindedir.

Ata yüzme kursu yakacık yüzme havuzu yetişkin ve çocuklar için yüzme kurslarını yerinde izleyebilir, tesis hakkında bizden bilgi alabilirsiniz. Yakacık yüzme kursuna katılmak için tam idrar tahlili yaptırmanız yeterlidir.

Yakacık Yüzme Kursu Eğitimleri Çalışma Gün ve Saatleri

Yakacık Çocuk Yüzme Kursu

+ 03 yaş ve 14 yaş çocuk yüzme kursu

CUMARTESİ + PAZAR 16:30 – 17:30 06 yaş ve 15 yaş grubu Aylık Kursu Fiyatı 200 TL
CUMARTESİ + PAZAR 17:30 – 18:30 03 yaş ve 05 yaş grubu Aylık Kursu Fiyatı 200 TL

Yakacık Yetişkin Yüzme Kursu

+15 yaş ve üstü yetişkin yüzme kursu

Salı + Perşembe 20:00 – 21:00 Kontenjan Açılacak Aylık Kursu Fiyatı 200 TL
Çarşamba + Cuma 21:00 – 22:00 Kontenjan Açık Aylık Kursu Fiyatı 200 TL
Cumartesi + Pazar 19:30 – 20:30 Kontenjan Açık Aylık Kursu Fiyatı 200 TL

Yakacık Yüzme Havuzu Ulaşım ve Telefon? 0537 938 73 32

İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Kartal Yakacık Yüzme Havuzu yarı olimpik standartlarındadır. 12,5 metre en ve 25 metre boy. 5 kulvarın yer aldığı Yakacık yüzme havuzunda, yüzme kurslarını izleyebildiğiniz 550 seyirci kapasiteli bir tribün de yer almaktadır. Aynı zamanda tesiste ücretsiz otoparkta mevcuttur. Ozonlu sistemle temizliği sağlanan havuz suyunun PH değerleri periyodik olarak yapılmaktadır.

Ata Yüzme Kulübü olarak yetişkin ve çocuklara yüzme eğitimlerimizi sürdürdüğüm tesis son derece modern dizayn edilmiş profesyonel bir yüzme havuzdur. Ulaşımı Anadolu Yakasının her bölgesinden kolay olan havuza özellikle Kadıköy Kartal metrosu ile oldukça kolaydır. Kartal köprüsünden yürüme mesafesindedir.

Yakacık yüzme kursu için önceden eğitimlerimiz yerinde izleyebilirsiniz. Mutlaka ön görüşme için Randevu alınız. Yetişkin ve Çocuk yüzme kursu programı ve kurs fiyatları günceldir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*