Yaş Gruplarına Özel Yüzme Kursu

Yaş Gruplarına Özel Yüzme Kursu

Yaş Gruplarına Özel Yüzme Kursu

İstanbul Ataşehir’de, nezih bir ortamda, profesyonel eğitimciler eşliğinde yaşınıza özel antrenmanlarla özel yüzme kurslarımızla hizmetinizdeyiz. Kursumuzda isterseniz birebir ders alabileceğiniz gibi, eğitimcilerin kişilerle tek tek ilgilenebilmesine olanak veren az sayıdaki kursiyerin katıldığı toplu derslerimizde de yüzme öğrenebilirsiniz.

Okul öncesi çağdan başlayan yaş guruplarımızın üst sınırı bulunmamaktadır. Yüzme öğrenmek isteyen tüm katılımcılarımızın yaşına özel uygulanan eğitim programlarımız ile özel yüzme dersi Ataşehir sayesinde kısa sürede başarılı bir şekilde yüzme öğrenmeniz sağlanmaktadır.

Önceliğimiz Suyla Barışık Olmanız

Yaş guruplarına özel olarak donanımlı eğitimcilerimiz, sizlere en uygun eğitim programlarını itina ile uygulayarak kısa sürede yüzme öğrenmenize destek olmaktadır. Kursumuzun profesyonel eğitimcileri ile sizlere sunduğumuz özel yüzme dersi Ataşehir semtinin nezih ortamında sizlere hizmet vermekte olup, su korkunuz olması durumunda öncelikle psikolojik olarak suya alışmanız konusunda yardımcı olmaktadırlar.

Bizlere yüzme öğrenmek için başvuran ve kursumuza katılan kişilerin çoğunda sudan korkma ile ilgili problemlerin varlığı göz önünde bulundurulmakta olup, bu konuda sizlere hem su içerisinde hem de kursumuzda sunulan seminerlerde psikolojik olarak destek sağlanmaktadır. Suyla barışık olup, suda kendinizi serbest bırakmayı öğrendikten sonraki aşamalarda yüzme stilleri öğretilmeye devam edilmektedir.

Hijyenik Ortamda Profesyonel Eğitimcilerimizle Yüzme Öğretiyoruz

Kursumuzun sizlere sunduğu imkanlardan faydalandığınız her ortamın ortak kullanım alanı olması dolayısıyla hijyen koşullarının en üst seviyede olması konusuna özellikle dikkat edilmektedir. Soyunma odaları, havuz çevresi, havuz içi düzenli olarak hijyen koşullarına uygun bir şekilde düzenli olarak temizlenmektedir.

Eğitimcilerimizin hepsi Türkiye Yüzme Federasyonu sertifikasına sahip, alanında uzman ve profesyonel olarak yüzme dersleri veren kişilerden oluşmaktadır. 14 yaş altı olarak belirlenen çocuk gurupları ve 14 yaş üstü yetişkin guruplarının eğitimlerinin farklı olması gerekliliğinin bilincinde olan eğitimcilerimiz yaş guruplarına özel dersler vermektedir.

Kursumuzun sizlere sunduğu özel yüzme dersi Ataşehir semtinin merkezinde yer almakta olup, ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. Kaliteli hizmetimiz, merkezi konumumuz, profesyonel eğitimcilerimiz ile kendimize ait havuzumuzda birebir yüzme dersleri verdiğimiz kursumuzda kısa sürede başarılı bir şekilde yüzme öğrenebilmeniz sağlanmaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*